Linia 1

Pod Vadu Pasii – Romet – Liceul C.F.R – Parc Marghiloman – Depou C.F.R – Spitalul C.F.R – Gara C.F.R – Colegiul B.P. Hasdeu – Mc Donald’s – R.A.M. – A.C.R – BIG – Statie carburant – Patinoar
Program L-V: prima cursa: 6:00, ultima cursa: 20:00 – frecventa ’30 min.
Program S-D: prima cursa: 6:00, ultima cursa: 19.30 – frecventa ’30 min

Patinoar – Statie carburant – BIG – A.C.R – Piata Centrala – Colegiul – B.P. Hasdeu – Gara C.F.R – Spital C.F.R – Depou C.F.R – Parc Marghiloman – Liceul C.F.R – Romet – Pod Vadu Pasii
Program L-V: prima cursa: 6:00, ultima cursa: 20:00 – frecventa ’30 min.
Program S-D: prima cursa: 6:00, ultima cursa: 19.00 – frecventa ’30 min

Detalii tur
Detalii retur

Linia 2

Gara CFR – Depou CFR – Bariera Brailei – Micro 5 – Dorobanti – Brosteni –  Sala Sporturilor – Bazar – Arhiepiscopie Episcopie – Carrefour – Rau Buzau – Pod Maracineni – Centrala M1 – Centrala M2 – Centrala M3 – Centrala C4 – Centrala C5 – Centrala P6 – Centrala P7 – Centrala P8 – Pod Matesti – Centru cultural Matesti – Politia – Spital – Centru cultural Sapoca – Strada Bisericii Sf.Dimitrie
Program L-V: prima cursa: 5:52, ultima cursa: 19:30 – frecventa ’24 min.
Program S-D: prima cursa: 6:00, ultima cursa: 19.00 – frecventa ’60 min

Strada Bisericii Sf.Dimitrie – Centru cultural Sapoca – Spital  – Politia –  Centru cultural Matesti – Pod Matesti – Centru P8 – Centru P7 – Centru P6 – Centru C5 – Centru C4 – Centrala M3 – Centrala M2 – Centrala M1 – Pod Maracineni – Rau Buzau – Micro 3 – Bazar – Sala Sporturilor- Brosteni – Dorobanti- Micro 5 – Bariera Brailei – Depou C.F.R – Gara C.F.R
Program L-V: prima cursa: 5:40, ultima cursa: 20:04 – frecventa ’24 min.
Program S-D: prima cursa: 6:00, ultima cursa: 19.00 – frecventa ’60 min

Detalii tur
Detalii retur

Linia 3

XXL – Micro 3 – Bazar – Catedrala – Piata Centrala – Colegiul B.P. Hasdeu – Gara Tohaneni – Bariera Ploiesti – Dragaica – Ductil – Mihai Viteazul – Agrosem – Scoala 10 – Pinului
Program L-V: prima cursa: 6:20, ultima cursa: 19:50 – frecventa ’35 min.
Program S-D: prima cursa: 6:30, ultima cursa: 19.30 – frecventa ’60 min

Pinului – Beta – Boromir – Urziceni 1 – Urziceni 2 – Lic. Politie – Bariera Ploiesti – Tohaneni – Gara CFR – Colegiul B.P. Hasdeu – Mc Donald’s – Catedrala – Episcopie – XXL
Program L-V: prima cursa: 7:00, ultima cursa: 19:15 – frecventa ’35 min.
Program S-D: prima cursa: 7:00, ultima cursa: 19.00 – frecventa ’60 min

Detalii tur
Detalii retur

Linia 4

Comat – Rachitei – Depozitului – Fabrica de bere – Bazalt – Romcarbon – Rond (Oltului) – Crang – Big – A.C.R – Piata Centrala – B.P. Hasdeu – Gara
Program L-V: prima cursa: 6:30, ultima cursa: 19:25 – frecventa 1h’10 min.
Program S-D: Nu circula

Gara CFR – Colegiul B.P.Hasdeu – Mc Donald’s – RAM – ACR – BIG – Stadion – Scoala 2 – Romcarbon – Bazalt- Fabrica de bere – Depozitului – Rachitei – Comat
Program L-V: prima cursa: 6:00, ultima cursa: 18:50 – frecventa 1h’10 min.
Program S-D: Nu circula

Detalii tur
Detalii retur

Linia 5

Pod Vadu Pasii – Horticolei – Mitran – Liceul 1- Piata Dorobanti – Dorobanti – Brosteni – Contactoare – Politie – XXL – Episcopie – Catedrala – R.A.M – A.C.R. – Big – Stadion – Spitalul Judetean – Filatura – Micro 14
Program L-V: prima cursa: 6:10, ultima cursa: 19:30 – frecventa ’27 min.
Program S-D: prima cursa: 6:10, ultima cursa: 19:44 – frecventa ’40 min.

Micro 14 – Filatura – Spitalul Judetean – Crang – Big – A.C.R – Catedrala – Episcopie – XXL – Micro 3 – Sala Sporturilor – Brosteni – Dorobaniti – Piata Dorobanti – Liceul 1 – Mitran – Horticolei – Pod Vadu Pasii
Program L-V: prima cursa: 6:10, ultima cursa: 19:30 – frecventa ’27 min.
Program S-D: prima cursa: 6:10, ultima cursa: 19:30 – frecventa ’40 min.

Detalii tur
Detalii retur

Linia 6

Comat – Rachitei – Depozitului – Bazalt – Romcarbon – Clubul Politistilor – Bazar – Bucegi – Micro 5 – Bariera Brailei – Depoul C.F.R – Spitalul C.F.R. – Gara C.F.R
Program L-V: prima cursa: 6:30, ultima cursa: 19:50 – frecventa ’35 min.
Program S-D: prima cursa: 6:30, ultima cursa: 19:00 – frecventa ’60 min.

Gara C.F.R – Depoul C.F.R. – Bariera Brailei – Micro 5 – Bucegi – Bazar – Clubul Politistilor – Romcarbon – Bazar – Fabrica de bere – Depozitului – Rachitei – Comat
Program L-V: prima cursa: 6:00, ultima cursa: 19:25 – frecventa ’35 min.
Program S-D: prima cursa: 6:00, ultima cursa: 19:30 – frecventa ’60 min.

Detalii tur
Detalii retur

Linia 7

Gara CFR –  Colegiul B.P.Hasdeu – Mc Donald’s – Spital Bratianu – Crang – Spitalul Judetean – Filatura -Micro14
Program L-V: prima cursa: 6:00, ultima cursa: 20:35 – frecventa ’12 min.
Program S-D: prima cursa: 6:01, ultima cursa: 19:45 – frecventa ’17 min.
Program S-D: prima cursa: 13:30, ultima cursa: 19:45 – frecventa ’25 min.

Micro 14 – Filatura – Spitalul Judetean – Crang – Camelia – Piata centrala – Colegiu B.P. Hasdeu – Gara CFR
Program L-V: prima cursa: 6:00, ultima cursa: 20:35 – frecventa ’12 min.
Program S-D: prima cursa: 5:52, ultima cursa: 13:14 – frecventa ’17 min.
Program S-D: prima cursa: 13:30, ultima cursa: 19:45 – frecventa ’25 min.

Detalii tur
Detalii retur

Linia 8

Gara C.F.R – Spitalul C.F.R. – Depou C.F.R – Bariera Brailei – Micro 5 – Dorobanti – Brosteni – Contactoare – Bazar – Catedrala – Spitalul Brateanu – Scoala 15 – Bariera Ploiesti – Stadion – Spitalul Judetean – Filatura – Micro 14
Program L-V: prima cursa: 6:00, ultima cursa: 20:20 – frecventa ’20 min.
Program S-D: prima cursa: 6:00, ultima cursa: 19:20 – frecventa ’40 min.

Micro 14 – Filatura – Spitalul Judetean – Crang – Bariera Ploiesti – Scoala 15 – Spitalul Brateanu – Catedrala – Bazar – Sala Sporturilor – Brosteni – Dorobanti – Micro 5 – Bariera Brailei – Depoul C.F.R. – Spitalul C.F.R. – Gara C.F.R.
Program L-V: prima cursa: 6:00, ultima cursa: 20:20 – frecventa ’20 min.
Program S-D: prima cursa: 6:00, ultima cursa: 19:20 – frecventa ’40 min.

Detalii tur
Detalii retur

Linia 9

Gara C.F.R – Spitalul C.F.R – Depou C.F.R – Apcarom – Aromet – Apcarom 2 – Cibela – Agrana – Liceul 7 – Gerom – Alison – Dragaica – Bariera Ploiesti – Tohaneni – Gara C.F.R


Program L-V: prima cursa: 6:00, ultima cursa: 19:30 – frecventa 0.30 min.
Program S-D: Nu Circula

Detalii ruta

Linia 10

Horticolei – Mitran – Liceul 1 – Piata Dorobanti – Dorobanti – Brosteni – Contactoare – Bazar – Catedrala – ACR – BIG – Dragaica – Ductil – Mihai Viteazul – Liceul 7 – Rotec – Cibela -Apcarom – Aromet
Program L-V: prima cursa: 6:10, ultima cursa: 19:30 – frecventa ’27 min.
Program S-D: prima cursa: 6:10, ultima cursa: 19:30 – frecventa 1h’20 min.

Aromet – Apcarom – Cibela – Agrana – Liceul 7 – Mihai Viteazul – Gerom – Alison – Dragaica – BIG – ACR – RAM – Catedrala – Bazar – Sala Sporturilor – Brosteni – Dorobanti – Piata Dorobanti – Liceul 1 – Mitran -Horticolei
Program L-V: prima cursa: 6:50, ultima cursa: 19:44 – frecventa ’27 min.
Program S-D: prima cursa: 6:50, ultima cursa: 18:50 – frecventa 1h’20 min.

Detalii tur
Detalii retur